SIATKARZE WICEMISTRZAMI W SIATKARSKICH MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO


Dnia 6 lutego 2024 roku w I LO odbył się finał Siatkarskich Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Chłopców Szkół Ponadpodstawowych . Do rozgrywek zakwalifikowały się cztery drużyny. Nasza drużyna siatkarska, którą trenuje Dawid Citkowicz, po rozegranych meczach, w fazie grupowej awansowała z 1 miejsca do fazy pucharowej. W finale, w sportowej rywalizacji fair play  siatkarze Chemika wywalczyli srebrny medal zdobywając wicemistrzostwo powiatu inowrocławskiego.  Na pudle na pierwszym miejscu znalazł się Kasprowicz, na trzecim Ekonomik a czwarte ZS Kruszwica. Najlepszymi, wyróżnionymi  siatkarzami całych rozgrywek z naszej drużyny zostali Oliwier Ślebioda i Adrian Grześkowiak. Laureaci Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego  oprócz pucharów, dyplomów i indywidualnych nagród rzeczowych otrzymali z trenerami także pamiątkowe medale. Drużynę Chemika reprezentowali: Adrian Grześkowiak, Bartosz Sztukowski, Jakub Tomczyk, Oliwier Ślebioda, Filip Klujew, Sebastian Nęcka, Paweł Wołąkiewicz, Wiktor Wiśniewski, Tymoteusz Roliński. Brawo, podziękowanie, szacunek  i uznanie dla siatkarzy za zaangażowanie, wolę walki, godne reprezentowanie i promowanie szkoły w środowisku lokalnym i powiecie oraz kolejny zdobyty medal.
Tekst i zdjęcia: Dawid Citkowicz