Zagrają w finale „Młodzieżowej Ligi E-sportowej”

Szkolna drużyna  Zespołu Szkół Chemiczno – Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu w najbliższą sobotę rozegra finał ogólnopolskich rozgrywek Online pod tytułem „Młodzieżowa Liga E-sportowa” w grę Counter Strike Global Offensive.

Zmagania w „Młodzieżowej Lidze E-sportowej” rozpoczęto od fazy grupowej, z której bezproblemowo zakwalifikowali się do fazy pucharowej deklasując przeciwników bilansem 5-2. Pierwszą rundę fazy pucharowej zwyciężyli z drużyną „TSO Gaming” wynikiem 2-0. Ćwierćfinał i półfinał Chemik Inowrocław również zwyciężył bezkonkurencyjnie, pokonując obu przeciwników wynikiem 2-0. Wielki Finał rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Można wspomnieć, że w poprzednim sezonie drużyna „Chemika Inowrocław” zajęła IV miejsce w tych rozgrywkach.

Szkolną drużynę reprezentują uczniowie ZSChE

Aleksander „axer” Filc klasa IIaIp technikum informatyczne,

Jakub „goldeen” Tomczak klasa IVaIp technikum informatyczne,

Kamil „W1lkuu” Wilczyk klasa IVTATg technikum teleinformatyczne,

Mateusz „kviates” Kwiatkowski klasa IVATg technikum teleinformatyczne,

Kacper „ślimak” Dominiak klasa IVbIp technikum informatyczne,

oraz

Oliwier „shakovv” Kowalski uczeń II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel przedmiotów zawodowych  mgr inż. Andrzej Bubacz.

Sponsorzy turnieju – Genesis, JBL, MAKE IT oraz Akademia Leona Koźmińskiego.

Skip to content