I MIEJSCE W POWIATOWYCH WIOSENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W piątek, 5 kwietnia 2024 roku w Parku Solankowym i na Stadionie Miejskim odbyły się Wiosenne Indywidualne Biegi Przełajowe Młodzieży i Dzieci Szkół Ponadpodstawowych oraz Podstawowych Powiatu Inowrocławskiego. Udział wzięło 250 zawodników. Uczeń naszej szkoły, Michał Martin zdobył złoty medal w swojej kategorii wiekowej. Został uhonorowany nagrodą rzeczową, medalem i dyplomem. Fundatorem nagród dla laureatów była Starosta Inowrocławski. W pierwszej dziesiątce, na 9. miejscu uplasował się także nasz kolejny uczeń, Aleks Sokołowski. Brawa i gratulacje dla zwycięzcy oraz wszystkich zawodników Chemika za godne reprezentowanie szkoły. Opiekunami uczniów byli Beata Szymańska-Nawrocka i Dawid Citkowicz.