Kolejny sukces w Piłce nożnej – III miejsce DZIEWCZĄT!!!

10.04.2024r. zespół dziewcząt reprezentował naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu w Piłce nożnej. Udział wzięły również zespoły III LO, LO Kruszwica, ZS Kościelec i ZS Kruszwica. Zawody rozgrywane systemem „każdy z każdym” dostarczyły zebranym kibicom wielu emocji. Dla naszej drużyny najważniejszym i zarazem ostatnim meczem tych mistrzostw był mecz z ZS Kruszwica, który decydował o brązowym medalu. Po emocjonującym meczu wygraliśmy 2:1 i zajęliśmy III miejsce.

Najlepszą zawodniczką w naszym zespole była Aleksandra Łozowicz  z klasy IVa LO. Oprócz niej nasza reprezentacja grała w następującym składzie:

Agata Osińska IVb LO

Julia Borowicz IVb LO

Anna Ocipa IVb LO

Amelia Sikorska IVa LO

Wiktoria Podosek Ib LO

Iga Światowy Ia LO

Marika Muzyka Ia LO

Gabriela Łukasik Ia LO

Kinga Kunicka Ia LO

Lena Gozdalik Ia LO

Iga Błażejewska Ia LO

Opiekun zespołu: Maciej Wiśniewski

Skip to content