Dzień Informatyka w Chemiku – filmowa odsłona druga

Wielkimi krokami zbliża się Światowy Dzień Informatyka (8 czerwca 2024). Z tej okazji klasa IVaIp przygotowała w ramach projektu realizowanego w czasie zajęć dydaktycznych, film promujący kształcenie w zawodzie technik informatyk właśnie w naszej szkole. W ubiegłym roku klasa nakręciła film, w którym kierunek promowali nauczyciele. Tym razem technik informatyk jest reklamowany z perspektywy uczniów klas piątych i czwartych technikum. Film otwiera wywiad z Panią Dyrektor Dorotą Gliwińską. Nad całością czuwali nauczyciele pani Elżbieta Harenda i pan Tomasz Kamelski. Czym zajmuje się technik informatyk, co jest w kręgu jego zainteresowań, jak może się rozwijać, czego może się nauczyć i w jaki sposób? – odpowiedzi na te pytanie znajdziecie w filmie. Zobaczycie także migawki z pracowni komputerowych i nie tylko. Montażem filmu zajął się doświadczony informatyk z klasy IVaIp uczeń: Robert Jańczak, nagrywaniem zaś jego koledzy z klasy: Szymon Grabiński i Wiktor Hosa. Zapraszamy do obejrzenia.

Skip to content