DRUGIE MIEJSCE Z IGRZYSK OLIMPIJSKICH

Dnia 19.04 w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Polskich Olimpijczyków dla dziewcząt w Kruszwicy odbył się pierwszy Powiatowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej pod patronatem Starosty Inowrocławskiego Pani Wiesławy Pawłowskiej. Szkołę reprezentowali: Norbert   Kościński  z klasy IIa LO oraz Aleks Sokołowski z klasy IIIb Ip. Test wiedzy nasi uczniowie napisali najlepiej zdobywając prawie maksymalną liczbę punktów,  natomiast w części ustnej po dogrywce musieliśmy uznać wyższość II LO w Inowrocławiu. Jesteśmy dumni z II miejsca w powiecie. Przewidziano dla najlepszych drużyn nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora oraz Polski Komitet Olimpijski, które zostaną wręczone podczas uroczystości 15-lecia MOW w Kruszwicy i imprezy „Polscy Olimpijczycy Dzieciom”  w dniu 2 czerwca 2023 r.

Gratulujemy naszym uczniom!

Skip to content