Wycieczka szkolna Wrocław – Praga – Karpacz

W dniach 27-29.05.2024r. klasy: IIIa LO, IIc  TI, I TA wzięły udział w szkolnej wycieczce na trasie Wrocław – Praga  – Karpacz.  Z wycieczki przywieźliśmy dużo wszechstronnej wiedzy, niezapomniane wrażenia. W pierwszym dniu udało nam się zwiedzić we Wrocławiu ZOO z Afrykarium oraz Karpacz. W drugim dniu zobaczyliśmy w Pradze: Stare Miasto, Hradczany, Zamek Królewski, Katedrę Św. Wita, Bazylikę Św. Jerzego, Most Karola, Rynek z zabytkowym zegarem Orloj. W Trzecim dniu podróży byliśmy w Rogoźnicy w Kl. Gross- Rosen w byłym obozie  koncentracyjnym. W drodze powrotnej widzieliśmy Halę Stulecia i  pokaz tańczących fontann we Wrocławiu. Opiekunkami były nauczycielki: B.Szymańska-Nawrocka, M. Adamska-Żurek, D.Pogorzały, A. Łaszkiewicz, M. Hejenkowska. Ciekawe doświadczenia i wspomnienia pozostaną z nami na zawsze 🧳🚌👌😁

Skip to content