SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW


W dniu 11.05. 2023r.  na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadpodstawowych w Lekkiej Atletyce.

Nasi uczniowie zajęli miejsca: 

Łozowicz Aleksandra IIIa LO – 2 miejsce(800m), Osińska Agata IIIb LO – 5 miejsce(pchnięcie kulą), Sikorska Amelia IIIb LO – 6 miejsce (pchnięcie kulą), Bednarek Marta IIa LO – 6 miejsce (skok w dal), Szymczak Maciej IIIa LO – 2 miejsce (200m), Kazior Konrad IIa Ip – 3 miejsce (400m), Santysiak Konrad IIIa LO – 1 miejsce (pchnięcie kulą), Lewandowski Eryk IIIa LO – 2 miejsce (rzut oszczepem).

Sztafeta 4×100 m chłopców – 3miejsce (Słoma Filip IIIa LO,  Miemczyk Jakub IIIa LO, Szymczak Maciej IIIa LO, Bochat Paweł IIa LO).

W dniu 18.05.2023r. w  Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej  reprezentacja dziewcząt zajęła 4 miejsce w składzie:

Julia Borowicz IIIb LO, Magdalena Dycha IIIb LO, Ocipa Anna IIIb LO, Osińska Agata IIIb LO, Konewka Julia IIIb LO, Kozakiewicz Agata  IIIb LO, Kwiatkowska Nadia  IIIb LO, Janiak Weronika IIIb LO, Bednarek Marta IIa LO, Dyszlewska Patrycja IIa LO, Bębenik Patrycja IIa LO, Książek Olimpia IIIa Ip, Bełwon Barbara Ib TI.  

Reprezentacja chłopców zajęła 3 miejsce w składzie:

Słoma Filip IIIa LO,  Miemczyk Jakub IIIa LO, Szymczak Maciej IIIa LO, Lewandowski Eryk IIIa LO, Santysiak Konrad IIIa LO, Bochat Paweł IIa LO, Nowicki Patryk IIa LO, Wołąkiewicz Paweł IIIa Ip, Wawer Remigiusz Ic TI.

Wszystkim serdecznie gratulujemy👏👏👏