SUKCESY MEDALOWE W LEKKOATLETYCZNYCH MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA  KUJAWSKO-POMORSKIEGO

We wtorek, 4 czerwca 2024 na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu odbyły się Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych. Naszą szkolę reprezentowali złoci medaliści z Mistrzostw Powiatowych w Lekkiej Atletyce. Rywalizacja była zacięta i wysoki poziom zawodników, a mimo to nasi uczniowie i tym razem także osiągnęli sukces stając na podium. Srebrny medal w biegu na 1500 m wywalczył Michał Martin. Brązową medalistką w biegu na 400 m została Barbara Bełwon. Jesteśmy dumni i gratulujemy medalistom osiągniętego sukcesu oraz  dziękujemy Im za zaangażowanie, promowanie i godne reprezentowanie szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

 Tekst i zdjęcia: Dawid Citkowicz

Skip to content