„Rowerem przez Kujawy”


SPORTOWE CZTERY PORY ROKU AKTYWNEGO CHEMIKA –  laureaci zawodów „ Rowerem przez Kujawy”

„Ruch to zdrowie, uświadom to sobie, że możesz, potrafisz, zrobisz”- pod tym hasłem odbyła się II edycja wiosennych zawodów „ Rowerem przez Kujawy”, w ramach przedsięwzięcia „ Sportowe cztery pory roku aktywnego Chemika”. Wszyscy uczestnicy otrzymali tak, jak zawsze, dodatkową ocenę celującą z przedmiotu. Najlepszymi rowerzystami naszej szkoły zostali: Norbert Kościński, laureat I miejsca, który w maju przejechał 858 km, II Aleksandra Powała 766 km i III Daria Mendel 436 km. Pamiątkowymi dyplomami i pucharami uhonorowali najlepszych, pani dyrektor Dorota Gliwińska i nauczyciel Dawid Citkowicz. Organizatorzy zawodów gratulują zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Cieszy ich fakt, że wśród  młodzieży także po zajęciach szkolnych „gra sportowy duch”. Przypominamy, że w czasie wakacji odbędą się kolejne letnie zawody „ Biegiem przez wakacje” i zachęcamy do wakacyjnego biegania. Ze sportowymi pozdrowieniami, Wasi belfrowie.