„SPORTOWE CZTERY PORY ROKU AKTYWNEGO CHEMIKA” – ZAWODY

Zakończyła się kolejna, już III edycja zawodów „ Sportowe cztery pory roku aktywnego Chemika”. Wszyscy uczestnicy „ Śnieżnych kroków” otrzymali dodatkową ocenę celującą z wychowania fizycznego. Najlepszymi spacerowiczami, laureatami zostali: I miejsce Agata Osińska, II miejsce  Daria Mendel, III miejsce Aleksandra Powała. Kolejne miejsca zdobyli: Katarzyna Stopińska, Norbert Kościński, Natalia Walczak, Flinik Jakub, Rzepk Wiktoria, Stachowiak Weronika, Bochat Paweł. Zwycięską dziesiątkę pamiątkowymi dyplomami, a laureatów także bonami podarunkowymi uhonorowała p. dyr. Dorota Gliwińska, a w imieniu nauczycieli wychowania fizycznego, p. Joanna Saniuk i p. Dawid Citowicz. Nagrody rzeczowe ufundowała Rada Rodziców. Katedra wychowania fizycznego gratuluje nagrodzonym i wszystkich uczniom, którzy wzięli udział w zawodach. Cieszy fakt, że młodzież po zajęciach szkolnych aktywnie spędza czas, dbając o swoje zdrowie i  kondycję fizyczną w myśl hasła „ W zdrowym ciele zdrowy duch”. Już wiosna, zatem niebawem kolejne zawody sportowe, III edycja „ Rowerem przez Kujawy” na które katedra wuefistów serdecznie zaprasza.

Skip to content