OLIMPIADA ZUS-OWA W CHEMIKU


We wtorek 28 listopada 2023 r. w Zespole Szkół Chemiczno – Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2023/2024 organizowanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Komitet szkolny dokonał oceny testów uczestników konkursu. Aby zakwalifikować się do etapu wojewódzkiego, przynajmniej troje uczniów musiało zdobyć minimum punktów wymaganych. Tym razem Chemik był o krok od sukcesu, lecz nie poddają się. Już teraz czekają z niecierpliwością na przyszłoroczną edycję olimpiady. Opiekunem merytorycznym uczniów oraz koordynatorem współpracy edukacyjnej z ZUS jest Pani Aneta Szymańska – nauczyciel biznesu i zarządzania oraz podstaw przedsiębiorczości. Organem prowadzącym Zespół Szkół Chemiczno – Elektronicznych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu jest Powiat Inowrocławski.