Brąz w koszykówce

Dnia 23 lutego br w sali gimnastycznej I LO im. Jana Kasprowicza odbył się turniej finałowy rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu w piłce koszykowej chłopców szkół ponadpodstawowych. Nasza drużyna po pasjonującej walce uległa kolegom z popularnego „MECHANA” i zajęła trzecie miejsce zdobywając brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu. Organizatorzy i trenerzy wyróżnili w każdym z zespołów najlepszego zawodnika. Z naszej szkoły został wyróżniony i nagrodzony Antek Gawarecki, który zdobył w ostatnim meczu 20 pkt.

Szkołę reprezentowali Antoni Gawarecki, Alan Arent, Norbert Kościński, Eryk Lewandowski, Aleksander Burak, Kamil Adolski, Igor Rymarkiewicz, Nikodem Kożanowski, Miłosz Franków, Cezary Miklas, Konrad Santysiak oraz we wcześniejszych meczach Tymoteusz Roliński i Aleksander Kazik.

Dziękujemy za dostarczone emocje, gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Opiekunem zespołu jest pan Tomasz Kalinowski.

Tekst T. Kalinowski

Skip to content