Nabór na rok 2024/2025

Zgodnie z wytycznymi Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu – Zespół Szkół Chemiczno – Elektronicznych w Inowrocławiu w roku szkolnym 2024/2025 uruchamia nabór do klas pierwszych na kierunkach:

Technik Informatyk (351203) – Technikum 5-letnie po Szkole Podstawowej, kwalifikacja INF.02 (Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych) oraz INF.03 (Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych). Klasa z naboru w tym roku będzie dodatkowo miała zajęcia z grafiki komputerowej – 2D oraz 3D. Czytaj więcej…

Technik Teleinformatyk (351103) – Technikum 5-letnie po Szkole Podstawowej, kwalifikacja INF.07 (Montaż i konfiguracja lokalnych sieci komputerowych oraz administrowanie systemami operacyjnymi)oraz INF.08 (Eksploatacja i konfiguracja oraz administrowanie sieciami rozległymi). Klasa z naboru w tym roku będzie dodatkowo miała zajęcia z e-sportu. Czytaj więcej…

Technik Analityk – Technikum 5-letnie po Szkole Podstawowej, kwalifikacja CHM.03 (Przygotowywanie sprzętu, odczynników chemicznych i próbek do badań analitycznych) oraz CHM.04 (Wykonywanie badań analitycznych). Czytaj więcej…

Technik Elektronik (311408) – Technikum 5-letnie po Szkole Podstawowej, kwalifikacja ELM.02 (Montaż oraz instalowanie układów i urządzeń elektronicznych) oraz ELM.05 (Eksploatacja urządzeń elektronicznych). Klasa z naboru w tym roku będzie dodatkowo miała zajęcia z obsługi bezzałogowych statków powietrznych – dronów. Czytaj więcej…

Skip to content