KOLEJNY SUKCES SIATKARZY-WICEMISTRZOSTWO POWIATU W PLAŻOWEJ PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Jak co roku, w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej, do których po rozgrywkach zakwalifikowała się nasza siatkarska drużyna. 29 maja 2024 roku pokazaliśmy dobrą grę siatkarską i zakończyliśmy ten długi oraz emocjonujący sezon piłkarski z miejscem na podium zdobywając srebrny medal. Ten odniesiony trzeci sukces cieszy oraz napawa dumą. Podsumowując sezon należy przypomnieć, że poprzednie dwa sukcesy osiągnęliśmy zdobywając srebrne medale w:

– XXI Memoriale prof. Henryka Nowakowskiego pod patronatem Starosty Inowrocławskiego Wiesławy Pawłowskiej,

– Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Naszą drużynę siatkarską reprezentowali: Adrian Grześkowiak, Bartosz Sztukowski, Jakub Tomczyk, Oliwier Ślebioda, Filip Klujew, Paweł Wołąkiewicz, Wiktor Wiśniewski, Tymoteusz Roliński, Sebastian Nęcka,. Trenerem siatkarzy jest nauczyciel wychowania fizycznego, Dawid Citkowicz. Mamy zaangażowaną, chętną do ciężkiej pracy, odnoszącą sukcesy reprezentację w piłce siatkowej, która godnie promuje szkołę w środowisku lokalnym i w powiecie. W przyszłym sezonie będziemy walczyć o najwyższy laur zwycięstwa. Siatkarze z trenerem zapraszają pasjonatów piłki siatkowej na zajęcia SKS PS. Pozdrawiają także i dziękują za grę absolwentowi, medaliście Sebastianowi Nęcka, życząc mu sukcesów w dalszej edukacji, rozwoju zawodowym i sportowym.

Tekst i zdjęcia: Dawid Citkowicz

Skip to content