II Rajd rowerowy­čÜ┤ÔÇŹÔÖé´ŞĆ


4 pa┼║dziernika 2023r. wzi─Öli┼Ťmy udzia┼é w rajdzie „Wok├│┼é Trzech Jezior” zorganizowanym przez Powiat Inowroc┼éawski dla uczni├│w szk├│┼é ponadpodstawowych. Rajd zosta┼é zorganizowany w zwi─ůzku z obchodami w naszym powiecie Roku Gen. W┼éadys┼éawa Sikorskiego. Nasz─ů┬á szko┼é─Ö reprezentowa┼éa liczna grupa 41 os├│b (przedstawiciele klas: Ic TI, IIb TI, II TAE, IIIa Lp, IIIb Ip, IVa Lp, IVb Lp, IVb Ip). Pomimo niesprzyjaj─ůcych warunk├│w atmosferycznych ka┼╝dy uczestnik dzielnie zmaga┼é si─Ö z trudami tej wyprawy. Zwiedzili┼Ťmy malownicze tereny naszego regionu podziwiaj─ůc przyrod─Ö i okolice ( ┼üojewo, Szarlej, Kruszwica, S┼éawsk┬á Wielki, Bo┼╝ejewice, Markowice, Dziarnowo,┬á Ko┼Ťcielec, Batkowo, M─ůtwy).┬á Przejechali┼Ťmy 46 km drogami asfaltowymi i szutrowymi. ┬áW Zespole Szk├│┼é w Ko┼Ťcielcu zjedli┼Ťmy przepyszn─ů groch├│wk─Ö. Opiekunami z naszej szko┼éy byli nauczyciele: Beata Szyma┼äska-Nawrocka, Tomasz Kamelski, Robert Odwa┼╝ny. Wszystkim ÔÇ×kolarzom” nale┼╝─ů si─Ö wielkie gratulacje.­čĹĆ­čĹĆ­čĹĆ