Kolejne srebro siatkarek聽馃彁!!!!!聽


W dniu 26.02.2024r. w Hali Sportowej 鈥濶ote膰鈥欌 Inowroc艂aw przy ul.Rakowicza 93 odby艂 si臋 XVIII Turniej Pi艂ki Siatkowej Dziewcz膮t o Puchar Dyrektora Szko艂y ZSCh-E w Inowroc艂awiu. W turnieju rywalizowa艂y ze sob膮 nast臋puj膮ce szko艂y 艣rednie: Zesp贸艂 Szk贸艂 Budowlanych im. Gen. W艂adys艂awa Sikorskiego w Inowroc艂awiu (opiekun- Kosta Penowski), Zesp贸艂 Szk贸艂 Gastronomiczno- Hotelarskich im. Genowefy Jaworskiej w Inowroc艂awiu (opiekun- Rados艂aw Schellner), Szko艂a Techniczna Bydgoskiego Zak艂adu Doskonalenia Zawodowego w Aleksandrowie Kujawskim(opiekun-Julianna Bartnik), Zesp贸艂 Szk贸艂 Chemiczno-Elektronicznych im. Jana Paw艂a II w Inowroc艂awiu (opiekun- Beata Szyma艅ska-Nawrocka).

W wyniku wyr贸wnanej rywalizacji ko艅cowe wyniki przedstawi艂y si臋 nast臋puj膮co:

I miejsce- Budowlanka

II miejsce- Chemik

III miejsce- Aleksandr贸w Kujawski

IV miejsce- Gastronomik

Sk艂ad naszej dru偶yny: Julia Borowicz, Anna Ocipa (IVb Lp), Marta Bednarek, Wiktoria Koz艂owska i Kinga Szczutkowska (IIIa Lp), Gabriela Ruta (IIb LO), Nicola Soboci艅ska (Ia LO),聽 Julia Bie艅聽 i Julia Bogucka (Ib LO).W naszej聽 dru偶ynie najlepsz膮 form臋 zaprezentowa艂a Julia Borowicz i tym samym otrzyma艂a tytu艂 najlepszej zawodniczki :).

Puchary i nagrody wr臋czy艂a dyrektor szko艂y Dorota Gliwi艅ska.聽

Dzi臋kujemy wszystkim uczestnikom turnieju  i osobom, kt贸re przyczyni艂y si臋 do jego przeprowadzenia: s臋dziowanie- Tomasz  Kalinowski (nauczyciel WF.), Wiktoria  艁o偶ykowska, Kaja Skulska i Aleksandra Stawicka (IIIa Lp), obs艂uga techn.- Maria Unis艂awska, Wiktoria 呕ywiczy艅ska  (IIIa Lp), fotografia- Patrycja Dyszlewska (IIIa Lp). 

Organizatorem by艂a nauczycielka WF Beata Szyma艅ska-Nawrocka wraz ze swoj膮  klas膮 IIIa Lp. 馃憦馃憦馃憦